Spotkanie organizacyjne

W dniu 06.10.2021 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Głogowie gościli nauczyciele bibliotekarze należący do Sieci Współpracy i Samokształcenia. Prowadząca spotkanie, pani Urszula Lewocka, omówiła plan działań sieci na rok szkolny 2021/2022. Omówione zostały także działania i plany uczestników związane z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Podczas spotkania odbył się także krótki warsztat poświęcony wykorzystaniu Kart Grabowskiego na lekcjach. Przedstawiona została metodyka pracy z kartami, a każdy uczestnik spotkania mógł zapoznać się w praktyce z omówionymi grami i zabawami. Nauczyciele zgodnie uznali, że karty pozwolą im uatrakcyjnić zajęcia i obudzić w swoich uczniach pasję do matematyki.