Prezentacje – nowe narzędzia, jakość i funkcjonalność

27 kwietnia 2016 r. odbyły się warsztaty dla uczestników Sieci Współpracy i Samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy. Spotkanie poprowadził pan Jacek Ścibor – nauczyciel informatyki i administrator sieci w Zespole Szkół w Chrząstawie Wielkiej pod Wrocławiem; pomysłodawca, założyciel i administrator grupy najbardziej innowacyjnych nauczycieli – Superbelfrzy. Temat warsztatów brzmiał: Prezentacje – nowe narzędzia, jakość i funkcjonalność.

Prowadzący pokrótce omówił zasady budowania prezentacji, zwrócił uwagę na najczęstsze błędy w ich tworzeniu, a także zaprezentował najnowsze trendy w prezentowaniu danych.

Uczestnicy dowiedzieli się jak, krok po kroku, przygotować prezentacje w programach Emaze i Strut.