Zaproszenie do sieci

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół do udziału w pracy sieci współpracy i samokształcenia.

Celem pracy sieci w bieżącym roku szkolnym  jest poszerzenie wiedzy i kompetencji w zakresie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy bibliotek szkolnych i pedagogicznych, wymiana doświadczeń oraz wzajemne wsparcie.

W roku szkolnym 2015/2016 będziemy poznawać programy i usługi sieciowe, które znajdują zastosowanie w działalności promocyjnej i edukacyjnej. Realizując kierunki polityki oświatowej państwa będziemy propagować rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz sposoby upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Uczestnicy sieci będą spotykać się raz na kwartał. Spotkania będą miały charakter warsztatów, lekcji otwartych oraz konferencji wyjazdowych.

Zapisy trwają do 13 listopada 2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w sieci jest bezpłatny.

Formulaz zgłoszeniowy do pobrania w formacie DOC