Koneferencja26.10.2015 r.

PCPPPiDN Biblioteka Pedagogiczna  w Głogowie serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli bibliotekarzy na konferencję która odbędzie się w dniu 26 października 2015 roku o godzinie 12:00 w Bibliotece Pedagogicznej  w Głogowie, ul. Jedności Robotniczej 10.

Podczas spotkania omówione zostaną zadania bibliotek pedagogicznych i szkolnych w świetle obowiązujących aktów prawnych. Zdiagnozowane zostaną potrzeby i problemy pracy nauczycieli bibliotekarzy. Przedstawiony zostanie program pracy sieci współpracy i samokształcenia. Uczestnikom sieci zaproponowane zostanie wsparcie w formie szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych, zgodnie z ich aktualnymi potrzebami. Nauczyciele będą mieli okazję zapoznać się również z nowościami wydawniczymi z zakresu bibliotekarstwa, pedagogiki i psychologii oraz z kolekcją multimediów.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 21.10.2015.