Kreator zadań

Siódmego grudnia 2021 r. nauczycieli należący do Sieci Współpracy i Samokształcenia uczestniczyli w szkoleniu online pt.: “Kreator zadań na każdą lekcję na zintegrowanej platformie edukacyjnej”. Spotkanie poprowadziła Pani Beata Malentowicz, edukator Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu.

Na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej udostępnione są materiały dzięki którym nauczyciele mogą przygotować zajęcia: tradycyjne i zdalne, synchroniczne, jak i asynchroniczne, indywidulane i zespołowe. Pani Beata pokazała uczestnikom jak tworzyć własne materiały oraz jak edytować te już dostępne. Nauczycieli dowiedzieli się jak tworzyć ścieżki edukacyjne i jak udostępniać materiały innym użytkownikom.